REGULAMIN

Regulamin powstał dla wspólnego bezpieczeństwa. Prosimy o zapoznanie się z nim i jego przestrzeganie w celu zapewnienia dzieciom bezpiecznej zabawy. Regulamin obowiązuje na terenie Zaczarowanego Autobusu.

1. Dzieci, które biorą udział w imprezie na pokładzie naszego autobusu mają zawsze dobry humor!

2. Zaczarowany Autobus gwarantuje pomyślne spełnienie punktu pierwszego.

3. Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1-12lat. Dorosłych jednak również zapraszamy na imprezy typu: dzień mamy, taty, chłopca, kobiet, majówka, mikołajki, wieczór panieński, babski wieczór, karnawał i wiele innych – dobra zabawa gwarantowana J

4.  Korzystanie z mobilnej sali zabaw jest odpłatne. Zasady odpłatności określa cennik.

5. Dotrzymać słowa dotyczącego dobrej, niezapomnianej i bezpiecznej zabawy powinny obie strony, Zaczarowany Autobus i imprezowicze. Aby tego dokonać, dzieci powinny:

- bawić się w skarpetkach, rajstopkach,

- nie podjadać na placu zabaw (jest do tego przeznaczona salka urodzinowa),

- pozostawić piłeczki w basenie,

- ozdoby, okularki, biżuterię pozostawić pod opieką rodziców lub opiekunów (za wniesione rzeczy Zaczarowany Autobus nie odpowiada),

- być miłe i przyjazne dla innych dzieci,

- nie popychać się, nie wspinać się po siatkach.

 

6. Za uczestników zabawy odpowiada osoba zamawiająca usługę organizacji imprezy w Zaczarowanym Autobusie i zobowiązuje się do sprawowania ciągłego nadzoru nad uczestnikami imprezy.

 

7. Właściciel oraz personel sali zabaw nie ponosi odpowiedzialności za szkody i krzywdy powstałe w związku z korzystaniem z sali zabaw. Wszelkie roszczenia zgłoszone po wizycie lub zabawie nie zostaną uznane za powstałe na terenie autokaru.

 

8. W przypadku konieczności wejścia na Salę zabaw, rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zdjęcia obuwia. Podyktowane jest to obowiązkiem utrzymania czystości na terenie placu.

9. Okrycia wierzchnie goście pozostawiają w szatni. Do szatni nie będą przyjmowane rzeczy inne niż odzież. Właściciel oraz personel nie odpowiadają za przedmioty wartościowe, pieniądze, dokumenty pozostawione w szatni. Właściciel oraz personel nie odpowiadają za rzeczy pozostawione na terenie Sali zabaw.

10. Przy imprezach plenerowych, dla firm, urzędów, przedszkoli, szkół itp. Zamawiający zobowiązuje się do dostosowania jednorazowej liczby uczestników w autobusie do wszelkich norm bezpieczeństwa zaleconych przez Zaczarowany Autobus.

11. Atestowany plac zabaw znajdujący się w autobusie spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, o ile atrakcje w nim umieszczone są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.

12. Zaczarowany Autobus nie ponosi odpowiedzialności za osoby nie przestrzegające regulaminu i naruszające w sposób rażący ogólnie przyjęte normy społeczne.

13. Za wszelkie szkody powstałe w wyniku celowego działania na osobach i mieniu odpowiedzialność ponosi zamawiający usługę w Zaczarowanym Autobusie.

14. Jeśli Zaczarowany Autobus spełni Wasze oczekiwania, napisz o tym na naszej stronie na Facebooku, powiedz o nas swoim znajomym, a przede wszystkim odwiedź nas ponownie.

 

15. Procedura rezerwacji imprezy:

- zadzwoń do nas aby potwierdzić termin i miejsce;

- w ciągu dwóch dni roboczych potwierdzimy możliwość dojazdu pod wskazany adres;

- jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań technicznych masz 3 dni na wpłatę zadatku w wysokości 100zł na konto bądź gotówką;

- wpłata zadatku wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu;

- wszelkie ustalenie potwierdzamy drogą mailową.

16. Z przyczyn niezależnych od Zaczarowanego Autobusu zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu imprezy lub zwrot zadatku.

 

RODZICE/OPIEKUNOWIE WPUSZCZAJĄCY DZIECKO NA TEREN ZACZAROWANEGO AUTOBUSU OŚWIADCZAJĄ, ŻE ZAPOZNALI SIĘ Z REGULAMINEM SALI ZABAW.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY

Licznik Odwiedzin

 

Tel. 733-978-948

Polub nas na Facebook'u!